Search
Generic filters
ابزار و یراق

با ۱۰ تا از بهترین ابزار یراق سال ۲۰۲۰ آشنا شوید

گاهی اوقات دسترسی سریع و راحت به جعبه ابزار می‌تواند حیاتی باشد. ابزار یراق می‌تواند شامل وسایل مختلف برای تعمیر ماشین، پریز برق و دیگر بخش‌های مختلف خانه باشد. اما اولین مرحله این است که بدانید کدام ابزار را برای کدام کار باید استفاده کرد.

بهترین مدل ابزار یراق مناسب من کدام است؟

قبل از اینکه به این سوال پاسخ دهید لازم است تا با انواع مدل ابزار یراق و نقاط مثبت و منفی  آن‌ها آشنا شوید.

جعبه ابزار ۶۵ قطعه‌ی Amazon Basics

جعبه ابزار 65 تکه‌ی آمازون Basics

اولین محصولی که ما بررسی کردیم جعبه‌ ابزار ۶۵ قطعه‌ی تولید شرکت Amazon Basics است. این جعبه تمامی وسایل لازم را شامل می‌شود. همچنین قیمت آن نیز نسبت به کیفیتش مناسب است. این بسته‌ی کوچک ۶۵ ابزار یراق مختلف برای موقعیت‌های متفاوت را دارد. این بسته شامل چکش، پیچ‌گوشتی، متر سنج، آچار آلن، چاقو، دم‌باریک، تراز، تیغ موکت‌بُری و … است. بهترین ویژگی این بسته آچارهای آلن آن است. همچنین تمامی ابزارها به صورت منظم در جای مخصوص خود در یک کیف با کیفیت چیده شده‌اند.

نقاط قوت:

این جعبه شامل تمامی ابزارهایی که عموما استفاده می‌شوند است.

نقاط ضعف:

این جعبه ممکن است در یک پروژه‌ی عمرانی زیاد عمر نکند اما در کاربردهای خانگی تا سالیان سال کیفیت و سلامت خود را حفظ می‌کند.

جعبه ابزار آشپزخانه‌ی ۱۰۰ قطعه‌ی Workpro

جعبه ابزار آشپزخانه‌ی 100 قطعه‌ی Workpro

 

این جعبه ابزار طوری طراحی شده تا به راحتی در کشوی آشپزخانه‌ی شما جا شود. جعبه ابزار ۱۰۰ تکه‌ی Workpro کیفیت بسیار بالایی دارد. اما انتخاب ابزارهای مختلف آن به دقت انجام نشده است. تمامی این ابزار در یک کیف زیپی جای داده شده‌اند.

نقاط قوت:

شامل ابزار با کیفیت بالا است.

نقاط ضعف:

این جعبه تنها شامل آچارهای آلن است و آچار شلاقی ندارد. این امر باعث می‌شود تا نتوانید پیچ و مهره را همزمان با یکدیگر نگه دارید.

جعبه ابزار یراق ۱۵۶ قطعه‌ی Workpro

جعبه ابزار یراق 156 قطعه‌ی Workpro

اگر شما به دنبال مجموعه‌ی کاملتری از ابزار هستید، پس جعبه ابزار یراق ۱۵۶ قطعه‌ی Workpro مناسب شماست. همچنین محصولات آن دوام بالایی دارند. این جعبه شامل چکش بزرگتر، آچار تنظیم شونده، اره‌ی آهن، انبر قفلی و … است. تمامی ابزار تعبیه شده در این جعبه به دقت انتخاب شده‌اند تا پاسخگوی پروژه‌های کمی پیچیده‌تر باشند.

نقاط قوت:

این جعبه ابزار متعددی دارد.

نقاط ضعف:

قیمت آن نسبت به گزینه‌های رقیب تقریبا سه برابر است.

جعبه ابزار خانگی ۱۳۷ قطعه‌ی HDX

جعبه ابزار خانگی 137 قطعه‌ی HDX

این جعبه ابزار انتخاب خوبی از ابزار یراق را ارائه می‌دهد. برای مثال این جعبه شامل یک متر سنج هفت متری و یک آچار بزرگ تنظیم شونده است. محتویات این جعبه طوری انتخاب شده‌اند تا بتوانید پروژه‌های مختلفی که در خانه پیش می‌آید را انجام دهید. این جعبه شامل آچار، پیچ‌گوشتی، انبر، چکش، تراز و متر سنج است. اگه می‌خواهید کار خود را به سرعت انجام دهید پس این گزینه پیشنهاد می‌شود.

نقاط قوت:

این جعبه شامل وسایل با کیفیت است.

نقاط ضعف:

قیمت آن کمی بالا است. همچنین این جعبه شامل تیغ‌موکت‌بر نیست و تمامی ابزار در بسته بندی پلاستیکی قرار دارند که ظاهر جذابی ندارد.

جعبه ابزار ۵۳ قطعه‌ی خانگی Apollo

جعبه ابزار یراق 53 قطعه‌ی خانگی Apolloیکی از بهترین خصوصیات جعبه ابزار ۵۳ قطعه‌ی خانگی Apollo این است که شامل ولتاژ سنج است. همچنین تمامی محصولات آن با بهترین کیفیت تولید شده‌اند.

این جعبه یک گزینه‌ی مناسب برای انجام انواع پروژه‌ها در محیط خانه است. اگر می‌خواهید نشتی شیر آب را درست کنید یا مبلمان خود را تعمیر کنید یا قاب عکس را بر روی دیوار نصب کنید؛ این جعبه تمامی ابزار لازم برای انجام این کارها را دارد.

نقاط قوت:

اگر بخواهید تک تک محصولات این جعبه را بخرید گرانتر از این جعبه برای شما تمام می‌شود. همچنین دستگیره‌ی طراحی شده برای این ابزار بسیار با کیفیت است.

نقاط ضعف:

تنوع ابزارهای آن کمتر است و شامل کاتر نمی‌شود.

 

جعبه ابزار خانگی ۶۵ قطعه‌ی Stanley

جعبه ابزار خانگی 65 قطعه‌ی Stanleyاین جعبه ابزار ۶۵ قطعه‌ای توسط برند معروف و خوش‌نام Stanley تولید شده است. این جعبه ابزار شامل ۶۵ قطعه است که کاملا پاسخگوی نیازهای خانه است. این جعبه شامل ۳۰ نوع سری پیچ‌گوشتی، تراز، چکش، متر سنج، دم‌باریک و انبردست استاندارد است.

نقاط قوت:

سایز ابزار آن کاملا استاندارد است و همچنین دستگیره‌های آن‌ها با کیفیت بالایی طرحی شده‌اند.

نقاط ضعف:

انبرهای آن ممکن است مناسب موقعیت‌هایی که شامل پیچ و مهره می‌شوند نباشد.

جعبه ابزار حرفه‌ای ۲۱۰ قطعه‌ی Stanley

 

جعبه ابزار حرفه‌ای 210 قطعه‌ی Stanley

این جعبه ابزار یکی از بهترین گزینه‌های بازار است. تک تک این ابزارها روکش کروم وانادیوم دارند که باعث می‌شود بسیار محکم و با دوام باشند. تمامی ابزارها همچنین با پولیش کروم برا شده‌اند که باعث می‌شود تا سالیان سال برق بزنند. همچنین این ابزار طوری طراحی شده‌اند که حتی استانداردهای ANSI را رد کنند برای همین استفاده از آن‌ها بسیار امن است.

نقاط قوت:

طراحی جعبه‌ی آن بسیار با دوام است و به شما اجازه می‌دهد به راحتی به تمامی ابزارها دسترسی داشته باشد.

جعبه ابزار ۱۷۰ قطعه‌ی Crescent مناسب مکانیک‌ها

جعبه ابزار 170 قطعه‌ی Crescent مناسب مکانیک‌هااین جعبه ابزار به عنوان جعبه ابزار محبوب مکانیک‌ها شناخته می‌شود. تک تک ابزارها با دقت انتخاب شده‌اند تا پاسخگوی تمامی پروژه‌های تعمیر ماشین و خانه باشند. این جعبه ابزار همچنین دارای استانداردهای ANSI و ASME است.

 

نقاط قوت:

این محصول شامل تضمین کیفیت می‌شود. یعنی اگر هر اتفاقی برای این ابزار بیفتد شرکت تولید کننده آن‌ را جبران می‌کند. همچنین جعبه‌ی این ابزارها نیز با کیفیت و دوام بالایی تولید شده است.

جعبه ابزار ۲۳۰ قطعه‌ای Craftsman مناسب مکانیک‌ها

جعبه ابزار 230 قطعه‌ای Craftsman مناسب مکانیک‌هاجعبه ابزار ۲۳۰ قطعه‌ای Craftsman یک گزینه‌ی ایده‌آل برای هر شخص فنی‌ای است. این جعبه همچنین شامل تمامی ابزاری می‌شود که احتمالا به آن‌ها نیاز پیدا می‌کنید. تمامی این ابزار در یک جعبه‌ی سیاه جای‌گرفته است. خصوصیات مهم این جعبه ابزار یراق قیمت و تنوع ابزارهای آن است.

نقاط قوت:

این جعبه شامل تمامی ابزارهایی که ممکن است در طول عمر نیاز شود است.

صندوق ابزار یراق ۲۰۵ قطعه‌ای Great Neck مناسب خانه

صندوق ابزار خانگی 205 قطعه‌ی Great Neckاین جعبه‌ی ابزار یراق ۲۰۵ قطعه‌ای مناسب گاراژ خانه است. این صندوق شامل ۲۰۵ قطعه‌ای می‌شود که توانایی تعمیر هر چیزی را دارد. این ابزار یراق با کیفیت می‌تواند در تمامی موقعیت‌ها مانند پروژه‌های DIY، جوابگوی تمامی نیازهایتان باشد. همچنین کیفیت و دوام این ابزار به شکلی آزمایش شده‌اند تا شما مطمئن باشید که دیگر نیاز نیست در طول عمر خود ابزار یراق خریداری کنید.

نقاط قوت

این صندوق شامل سه کشوی با کیفیت است که به شما کمک می‌کند ابزار خود را همیشه به صورت منظم و در دسترس داشته باشید.

کدام جعبه‌ی ابزار مناسب من است؟

اگر کار اصلی شما تعمیرات و تاسیسات نیست احتمالا این سوال برایتان پیش آمده است. متاسفانه این سوال پاسخ کاملا مشخصی ندارد و بسیار بستگی به موقعیت و پروژه‌ی شما دارد. هنگامی که انتخاب بین جعبه‌های ابزار مختلف فرا می‌رسد شما باید دو عامل را در نظر بگیرید: دسترسی در مقابل شخصی‌سازی.

مثلا اگر می‌خواهید تخت خود را تعمیر کنید ممکن است بهترین راه خرید جداگانه‌ی ابزارهای مورد نیاز باشد اما شما با خرید جعبه‌های ابزار از پیش آماده شده مناسب مصارف خانگی مطمئن می‌شوید که لازم نیست دیگر ابزار یراق خریداری کنید.

 

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *