Search
Generic filters
بهترین شارژر دیواری کدام است؟

راهنمای انتخاب بهترین شارژر دیواری

شارژرهای دیواری، ابزاری است که استفاده از آن روز به روز بیشتر می‌شود. جدیدترین فناوری مورد استفاده در این محصولات، استفاده از اتصال Type C است که سری جدید گوشی‌های هوشمند، از آن پشتیبانی می‌کند. لپ‌تاپ‌های جدید نیز با قابلیت شارژ با استفاده از درگاه‌های USB-C عرضه می‌‌شوند. بنابراین انتخاب بهترین شارژر دیواری می‌تواند مزایای متعددی برای شما داشته باشد. با مجله پلازیو و معرفی بهترین شارژرهای دیواری همراه باشید.

درگاه اتصال USB-C که در نسل جدید تلفن‌های همراه و لپ‌تاپ‌ها به صورت فراگیر استفاده می‌شود، نه تنها اجازه می‌دهد تا باتری دستگاه مورد نظر خود را با سرعت بیشتری شارژ کنید، بلکه با استفاده از آن می‌توانید عکس و فیلم‌های با کیفیت ۴K خود را به راحتی و با سرعت بالا بین دستگاه‌های مختلف انتقال دهید. همچنین، ممکن است به زودی با لپ‌تاپ‌هایی روبرو شوید که درگاه‌های USB نوع A (نوع قدیمی) و حتی یک درگاه شارژ معمولی نداشته باشند. بنابراین، شناخت و تهیه بهترین شارژر دیواری امری ضروری خواهد بود.

آنچه باید در خرید بهترین شارژر دیواری USB Type-C مد نظر داشته باشید

اولین نکته‌ای که توصیه می‌شود این است که به دنبال شارژهایی باشید که قسمت خروجی آنها نیز از اتصال USB-C استفاده می‌کند. بنابراین کابل شارژ در این مدل‌ها از هر دو طرف دارای اتصال USB-C خواهد بود. اگر حداکثر بهره‌وری انرژی مورد نظر شماست، خرید مدل‌هایی با یک یا دو خروجی USB-C را توصیه می‌کنیم (در این حالت، در صورت استفاده از دو خروجی، حداکثر توان خروجی میان آنها تقسیم می‌شود).

آنچه باید در خرید شارژرهای USB Type-C مد نظر داشته باشید

مقدار توان خروجی شارژر نیز موضوعی مهم است. توصیه می‌شود که این مقدار حداقل ۳۰ وات یا بیشتر باشد. در غیر این صورت، استفاده از آن برای شارژ لپ‌تاپ‌ها یا گوشی‌هایی که با قابلیت شارژ سریع عرضه می‌شوند، ممکن نخواهد بود. بنابراین بهتر است شارژری انتخاب کنید که تا ۴۰ وات خروجی داشته باشد، زیرا چنین میزان توان خروجی، مدت زمان لازم برای اتمام شارژ دستگاه را کاهش می‌دهد و بنابراین تجربه کاربری بهتری برای شما فراهم خواهد کرد.

مطلب پیشنهادی
کدام گوشی ها شارژر بی سیم دارند؟

پشتیبانی از فناوری “پاور دلیوری (PD)” ویژگی دیگری است که از یک شارژر مدرن انتظار می‌رود. در غیر این صورت هنگام استفاده از شارژر  USB-Cبرای شارژ کردن باتری برخی لپ‌تاپ‌ها، ممکن است سرعت شارژ مناسبی نداشته و حتی قادر به شارژ کردن این دستگاه‌ها نباشند. چنین ضعفی ممکن است در نهایت شما را مجبور به خرید یک شارژر جدید کند.

کابل شارژ و سایر جزئیات مهم که باید به آنها دقت کنید

هر شارژر معمولا با کابلی استفاده می‌شود که همراه با آن عرضه شده و توانایی مقاومت در برابر میزان توان خروجی برق شارژر مورد نظر دارد. این مساله در مورد شارژرهای فست (سریع) که خروجی با ولتاژ بالایی دارند، اهمیت بیشتری دارد. زیرا اگر این شارژرها را با کابل تایید نشده استفاده کنید نمی‌توانید بیشترین بهره را از توان خروجی آنها ببرید.

در مورد ابعاد شارژر، نکات زیادی وجود ندارد. آنچه مشخص است این است که هر چه اندازه شارژر کوچک‌تر باشد بهتر است. زیرا این دستگاه‌ها معمولا به طور مداوم در کوله پشتی حمل می‌شوند. همچنین، لازم است که اطمینان حاصل کنید که نوع اتصال شارژر به پریز برق، متناسب با نوع اتصال رایج در کشور شما باشد. در غیر این صورت، همیشه نیاز به حمل یک مبدل نیز خواهید داشت.

بهترین شارژهای USB-C

در این مطلب فهرستی از مدل‌هایی که دارای ویژگی‌های مطرح شده در بالا بوده و همچنین قیمت مناسبی نیز دارند، انتخاب شده است. این گزینه‌ها نسبت به کیفیت خود، ارزش خرید بالاتری نسبت به سایر مدل‌های موجود در بازار دارند. در فهرست زیر به معرفی شارژرهای دیواری یک خروجی و دو خروجی USB Type-C پرداخته شده است.

مطلب پیشنهادی
شارژر فندکی و راهنمای انتخاب آن

بهترین شارژرهای دیواری دارای دو درگاه خروجی  USB Type-C

شارژر Ugreen

توان خروجی این مدل به ۳۶ وات می‌رسد، بنابراین تامین برق لپ‌تاپ با آن، به راحتی امکان پذیر است. شارژر Ugreen را شاید بتوان بهترین شارژر دیواری با دو خروجی USB-C دانست؛ زیرا از فناوری Quick Charge 3.0 با گارانتی مادام العمر پشتیبانی می‌کند. به همین دلیل، این شارژر سازگاری بالایی با بسیاری از تلفن‌های همراه دارد.

شارژر Ugreen

شارژر Aukey

علاوه بر توان خروجی بالای این شارژر که به ۶۰ وات می‌رسد، طراحی زیبای این شارژر نیز توجهات بسیاری را به خود جلب کرده است. این شارژ همچنین مجهز به فناوری‌های پیشرفته امنیتی است و استفاده همزمان از ۲ خروجی این شارژر باعث کاهش عملکرد آن نمی‌شود.

شارژر Ugreen

شارژر Choetech

این مدل یکی از بهترین شارژرهایی است که دو خروجی USB Type C دارند و می‌توان آن را با قیمتی مناسب تهیه کرد. شارژر Choetech با وجود توان خروجی ۱۰۰ وات، دارای قیمتی مناسب بوده و بنابراین برای استفاده در انواع لپ‌تاپ‌ها گزینه‌ای عالی است. این مدل سازگاری بالایی با انواع‌ تلفن همراه دارد و از نسخه سوم فناوری Power Delivery نیز پشتیبانی می‌کند.

شارژر Choetech

شارژر RAMPOW

شارژر RAMPOW، با ابعاد کوچک خود از فناوری‌های مختلف شارژ پشتیبانی می‌کند. این مدل همچنین دارای یک مبدل همزمان DC بهDC  است که بازدهی بالاتر آن را تضمین می‌کند.

شارژر RAMPOW

شارژر ESR

این کوچکترین مدل در میان گزینه‌هایی است که در این فهرست آورده شده‌اند. این شارژر دارای ۲ درگاه خروجی USB-C است؛ بنابراین بهترین انتخاب برای افرادی است که نیاز به انتقال مداوم آن از یک مکان به مکان دیگر دارند. این محصول طول عمر بالایی (بیش از ۱۰ هزار ساعت) دارد و توان خروجی آن به ۳۶ وات می‌رسد.

شارژر ESR

مدل‌های دارای یک درگاه خروجی  USB Type-C

شارژر Aukey

این شارژر که دارای توان خروجی ۶۰ وات است، ایرادات زیادی ندارد و برای شارژ انواع لپ‌تاپ‌ نیز کاربرد دارد. وزن شارژر Aukey تنها ۱۶۰ گرم بوده و با توجه به کیفیت ساخت بالای آن و به گزینه‌های ایمنی بسیاری که در خود جای داده، می‌توان آن را بهترین شارژ دیواری دارای یک درگاه خروجی USB-C دانست.

شارژر Aukey

شارژر Ugreen

شاید برای شما هم جالب باشد اگر بدانید شارژر Ugreen با اندازه‌ای کمی بیشتر از شارژرهای عادی، دارای توان خروجی ۳۰ وات است. شارژر Ugreen، هماهنگی بالایی با انواع لپ‌تاپ‌، گوشی‌ هوشمند و تبلت‌ دارد و با نسخه سوم Power Delivery  وQuick Charge  نیز سازگار است.

شارژر Ugreen

شارژر Choetech

در میان شارژرهای دارای دو خروجی USB-C، این محصول یکی از مدل‌هایی است که بهترین کنترل حرارت را دارد. این مدل که دارای توان خروجی ۶۰ وات است، دارای فناوری‌های مختلف حفاظتی (از جمله کنترل حرارت) است.

مطلب پیشنهادی
گلس سرامیکی چیست و چه تفاوتی با گلس معمولی دارد؟

بنابراین، شارژر Choetech، نامی است که باید هنگام خرید شارژرهای USB-C به خاطر داشته باشید.

شارژر Choetech

شارژر Trusda

از انتخاب شارژر Trusda هرگز پشیمان نخواهید شد، چرا که توان خروجی این مدل با حفظ ثبات جریان انرژی و بدون به خطر انداختن باتری تلفن هوشمند یا لپ‌تاپ به ۴۵ وات می‌رسد. این شارژر با طراحی زیبا، سازگاری بالایی با دستگاه‌های مختلف دارد و همچنین حمل آن راحت است.

شارژر Trusda

شارژر Anker

یکی از امکانات مدل Anker که توجهات بسیاری را به خود جلب کرده، استفاده از فناوری PowerIQ در این شارژر است. این فناوری به شما اجازه می‌دهد تا عملیات شارژ را با توان ۳۰ وات همراه با ایمنی کامل و بهینه سازی دائمی انجام دهید. از این لحاظ، شارژر Anker یکی از جذاب‌ترین شارژرهای USB Type-C است و LED آن اطلاعات بسیار مفیدی را در اختیار شما قرار می‌دهد.

شارژر Anker

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اشتراک‌گذاری

قیمت و خرید شارژر دیواری

مشاهده تمام محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *