Search
Generic filters
مدل لباس پیلی دار

بهترین مدل‌ های لباس‌ پیلی ‌دار

مدل لباس پیلی دار که معروف‌ترین آن دامن پلیسه کلاسیک است، از بی‌هزینه‌ترین مدل‌های لباسی‌ست که با انتخاب آن می‌توانید کاستی‌های احتمالی بدن خود را بپوشانید و صد البته جذابیت بیشتری به ظاهر خود بخشید. بخش مد و فشن مجله پلازیو با مدل‌های‌ بی‌نظیری از لباس‌های‌ پیلی‌دار و راهنمای انتخاب آن‌ها به روز شده است. با ما همراه باشید.

در دوخت لباس‌های پیلی دار از انواع پارچه‌های عریض استفاده می‌شود. مناسب‌ترین پارچه‌ها برای این نوع دوخت، پارچه‌های دارای الیاف طبیعی است که از ضخامت کافی برای جلوه یافتن مدل دوخت برخوردارند. همان‌طور که گفته شد دهه‌هاست که دامن‌های پلیسه، به‌عنوان مدلی جذاب از این‌گونه لباس‌ها در دنیای پوشاک بانوان حضور پررنگی دارند اما جالب است بدانید که پیلی انواع متفاوتی دارد که هرکدام از آن‌ها می‌تواند مناسب با فرم بدن انتخاب شود.   

پیراهن پلیسه‌دار نخی مدل لباس پیلی دار

پیراهن زنانه پلیسه‌دار نخی

 

مدل لباس پیلی دار لباس بارداری پلیسه دار

لباس بارداری پلیسه دار

 

دامن پلیسه‌ نخی پشمی با پلیسه معکوس

دامن پلیسه‌ نخی پشمی با پیلی معکوس

 

مدل لباس پیلی دار

مدل لباس پیلی دار مخمل

پیلی آکاردئونی

پیلی آکاردئونی، فرمی درست شبیه به آکاردئون است که بعد از دوخت روی پارچه تثبیت شده و به سادگی از بین نمی‌رود. عرض هر تا، در سرتاسر پارچه یکسان است و این ویژگی سبب شده تا پیلی آکاردئونی در دوخت لباس‌های شب و کژوال به کار گرفته شود.

مطلب پیشنهادی
زیباترین لباس‌های مجلسی پولکی

پیلی تیغه‌ای

پیلی تیغه‌ای به صورت چندتایی روی پارچه قرار می‌گیرد و به یک جهت اتو می‌شود. این مدل در دوخت لباس‌های شب و روبالشی‌های تزیینی بسیار پرکاربرد است.

پیلی معکوس

پیلی معکوس از دو پیلی تیغه‌ای به جهت مخالف تشکیل شده و نحوه دوخت به شکلی است که حجم دامن به سمت داخل قرار دارد. از این مدل در دوخت لباس‌های مجلسی و دامن، بسیار استفاده می‌شود.

مدل لباس پیلی دار

مدل لباس پیلی دار بهاره و پاییزه

 

دامن پیلی دار بلند

دامن پیلی دار بلند

 

مدل لباس پیلی دار

مدل لباس پیلی دار جذاب

 

مدل لباس پیلی دار پیراهن های پیلی دار حریر

پیراهن های زنانه پیلی دار حریر

برای مشاهده مدل‌های مختلف پیراهن زنانه و خرید کلیک کنید.

 

مدل لباس پیلی دار پیراهن های پیلی دار حریر

مدل پیراهن زنانه پیلی دار حریر

مدل‌ لباس‌ پیلی ‌دار  و فرم اندام شما

برای خرید لباس‌های پیلی دار نسخه یکسانی وجود ندارد با این حال دانستن چند نکته ظریف به شما کمک می‌کند تا تجربه خوشایندی از پوشیدن این لباس‌ها داشته باشید.
ریزنقش‌ها و بانوانی که لاغراندام هستند بهتر است از پیلی‌های درشت یا از طرح‌هایی استفاده کنند که حجم بیشتری به بدن بدهد. اگر فرم بدن شما گلابی‌شکل است پیلی تیغه‌ای دو طرفه به راحتی می‌تواند تعادل را در قسمت پایین تنه برقرار کند. هرچند که پیشنهاد می‌شود از پیلی در دوخت قسمت بالاتنه لباس استفاده شود و پایین لباس، فرم ساده داشته باشد.

مطلب پیشنهادی
برای خانم‌های میانسال چه لباس مجلسی مناسب است؟

اگر دارای اندام سیبی‌شکل هستید قسمت پایین بدن باید حجم بیشتری بگیرد تا فرم اندام در همه نقاط تعدیل شود. استفاده از پیلی‌های دوتیغه و معکوس می‌تواند این کار را به خوبی انجام دهد. مناسب‌ترین فرم پیلی برای اندام‌های مستطیلی شکل نیز مدلی است که دوخت آن از خطی کمی پایین‌تر از خط کمر شروع شده باشد تا با ایجاد خطای دید به فرم بدن انحنای لازم را ببخشد.

 لباس پیلی دار گیپور

لباس پیلی دار گیپور

 

لباس پیلی دار بلند

لباس پیلی دار بلند

 

لباس پیلی دار بلند

لباس پیلی دار بلند طرح‌دار

 

لباس پیلی دار بلند

لباس پیلی دار ساتن مجلسی

 

لباس های بارداری پیلی دار

لباس های بارداری پیلی دار

 

دامن های پیلی دار فشن

دامن های پیلی دار فشن

 

شومیز و دامن پیلی دار

شومیز و دامن پیلی دار

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *