Search
Generic filters
کمربند مردانه

بهترین کمربند برای آقایان خوش‌استایل!

کمربند مردانه از لوازمی است که خیلی از افراد هنوز نمی‌دانند آن را یکی از الزامات پوشش بدانند یا فقط یک اکسسوری. شما چه فکر می‌کنید؟ آیا معتقدید که این کمربند است که باید با مابقی لباس‌ها ست باشد یا برعکس؟ بخش مد و فشن مجله پلازیو را با نگاهی به انواع مدل کمربند و نحوه انتخاب کمربند مردانه ورق بزنید.

کمربند مردانه چرم

کمربند مردانه چرم

چه کمربندی انتخاب کنیم؟

طول و سایز، سگک، رنگ و جنس چهار فاکتور اساسی است که به شما کمک می‌کند تا بهترین انتخاب را داشته باشید.

مطلب پیشنهادی
جدیدترین مدل‌های کیف مردانه چرم

طول کمربند رابطه مستقیمی با دورکمر و سایز شلوار دارد. از آنجاکه در استایل رسمی لازم است چندسانت از چرم کمربند در سمت چپ سگک باقی بماند، باید کمربند را دو سایز بزرگتر از سایز شلوار انتخاب کنید تا قلاب کمربند داخل سوراخ میانی یا یکی مانده به آخر قرار بگیرد. طول بیشتر کمربند باعث می‌شود که نقطه انتهایی آن برای بار دوم به دور کمر بپیچد و باعث چروک‌خوردگی لباس شود.

فراموش نکنید که سایز کمربندهای برند با یکدیگر متفات است

 

کمربند مردانه با سگک ساده

کمربند مردانه با سگک ساده

 

کمربند مردانه چرم با سگک ساده

کمربند مردانه چرم با سگک ساده

 

کمربند مردانه چرم با سگک مستطیلی

کمربند مردانه چرم با سگک مستطیلی

در استایل‌های رسمی همیشه حق با سگک‌ کمربند ظریف و کوچک با رنگ‌های طلایی و نقره‌ای است. بنابراین اگر قصد شرکت در یک موقعیت رسمی مانند مصاحبه کاری را دارید استفاده از سگک‌های درشت طلایی یا نقره‌ای که زمانی بسیار مد بودند را به همان دوران بسپارید.

مطلب پیشنهادی
راهنمای خرید کیف پول مردانه

سگک‌هایی با اشکال مربع، بیضی و مستطیل از نمونه‌های پرطرفداری است که پیش از انتخاب طرح و رنگ آن باید نگاهی به دکمه سردست، گیره کراوات و سایر اکسسوری‌های خود بیندازید. تزیینات طلایی یک‌دست یا نقره‌ای یک‌دست از نکاتی است که در استایل‌های رسمی باید رعایت کنید تا هارمونی کافی در ظاهر شما ایجاد شود.

هرچه تزیینات روی سگک بیشتر و اندازه آن بزرگتر باشد از میزان رسمی بودن آن کم می‌کند

کمربند چرم قهوه‌ای تیره با شلوار جین

کمربند چرم قهوه‌ای تیره با شلوار جین

 

کمربند سفید مردانه

کمربند سفید مردانه

 

کمربند طراحی برند لویی ویتون اصل

کمربند مردانه طراحی برند لویی ویتون

هرچند که توصیه طراحان مد به ست کردن رنگ کمربند با کفش است، اما نباید از هم‌خوانی رنگ با کت و شلوار نیز غافل شد. چرا که ناهماهنگی رنگ کمربند با رنگ‌ لباس باعث ایجاد یک وقفه بصری در مخاطب می‌شود. کمربند قهوه‌ای تیره با شلوارهای تیره یا خنثی و کفشی به همین رنگ می‌تواند با ایجاد یک هارمونی جذاب، احساس خوشایندی را در مخاطب ایجاد کند.

مطلب پیشنهادی
کمربند زنانه و یک استایل همه‌چیز تمام!

کمربند سیاه که تقریبا یک پای ثابت انتخاب آقایان به شمار می‌رود، با استایل‌های مونوکروم و تک‌رنگ سازگاری بیشتری دارد. کمربند‌های رنگ روشن مانند آبی و چرم رنگ طبیعی، استایل شما را در حالتی بین رسمی و کژوال قرار می‌دهد.

کمربند رنگ چرم طبیعی

کمربند رنگ چرم طبیعی مردانه

 

کمربند طرح دار مردانه

کمربند طرح دار مردانه

 

کمربند رنگ چرم طبیعی

کمربند رنگ چرم طبیعی مردانه

 

کیفیت و جنس کمربند از کمربندی به کمربند دیگر متفاوت است. در مورد کمربندهای چرم بهتر است بدانید که یک چرم ایده‌آل نرمی و انعطاف‌پذیری بالایی دارد و وقتی آن را خم می‌کنید خطوط تَرک روی لبه‌های کمربند ایجاد نمی‌شود. اگر با کشیدن ناخن روی پشت کمربند رد ناخن به جا بماند نشان‌دهنده تازگی چرم است، چراکه چرم خشک دربرابر خط ناخن مقاومت می‌کند.

کمربند مردانه با سگک سرامیکی

کمربند مردانه با سگک سرامیکی

کمربند مردانه با سگک سرامیکی

کمربند مردانه با سگک سرامیکی طرح دار

مانند انتخاب سایر لباس‌های مردانه در انتخاب کمربند نیز باید به موقعیتی که قرار است در آن حضور یابید دقت کنید. موقعیت‌های رسمی و دوستانه هرکدام آداب خود را در پوشیدن کمربند دارد و می‌تواند تا حد زیادی استایل شما را دستخوش تغییر کند.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اشتراک‌گذاری

قیمت و خرید کمربند مردانه

مشاهده تمام محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *