Search
Generic filters
ترکیب رنگی که هیچ وقت از مُد نمی‌افتد

ترکیب رنگی که هیچ وقت از مُد نمی‌افتد

همانطور که می‌دانید رنگ‌های بسیار زیبا و متنوعی در دنیای اطراف ما وجود دارند که در کنار هم قرار دادن برخی از این رنگ‌ها می‌تواند زیبایی ظاهری و استایل شما را چندین برابر کند. اگر می‌خواهید از ترکیب رنگ‌هایی در استایل خود استفاده کنید که همیشه مُد روز باشند و استایلی شیک، جذاب و به روز داشته باشید، این مقاله از مجله پلازیو را با ترکیب رنگی که هیچ وقت از مُد نمی‌افتد مطالعه کنید.

بهترین ترکیب رنگ‌های دنیا

  • ترکیب رنگی نقره‌ای با سفید یا مشکی
  • ترکیب رنگی قرمز با آبی
  • ترکیب رنگی سبز با سورمه‌ای
  • ترکیب رنگی مشکی با سفید
  • ترکیب رنگی سبز با قهوه‌ای
  • ترکیب رنگی صورتی با طوسی
  • ترکیب رنگی سبز و بنفش
  • ترکیب رنگی آجری با اخرایی
  • ترکیب رنگی آبی با زرد

ترکیب رنگی نقره‌ای با سفید یا مشکی

اولین ترکیب رنگی که هیچ وقت از مُد نمی‌افتد، ترکیب رنگ نقره‌ای با سفید و مشکی است. رنگ نقره‌ای از جمله رنگ‌هایی است که از قدیم تا به امروز همیشه مُد بوده و بیشتر در ترکیب لباس‌های رسمی از آن استفاده می‌شود. در واقع رنگ نقره‌ای از رنگ‌های براق و چشمگیر است که با ترکیب کردن این رنگ با رنگ‌هایی همچون سفید و مشکی می‌توانید استایل بسیار زیباتری برای خود فراهم کنید.

ترکیب رنگی سفید با مشکی

ترکیب رنگی سفید با مشکی

لازم به ذکر است که ترکیب رنگ نقره‌ای با مشکی و سفید در عین جذابیت نیز بسیار ریسک‌پذیر است. در این ترکیب به شیب و فرم لباستان بسیار دقت کنید. ترکیب نقره‌ای با مشکی به دلیل شدت رنگ جذاب‌تر است ولی ترکیب آن با سفید بسیار شیک و با وقار است، گاهی ترکیب این رنگ در حد یک اکسسوری برای زیباتر شدن استایل شما، کافی است. ناگفته نماند ترکیب نقره‌ای با طوسی و صورتی نیز بسیار جذاب است.

ترکیب رنگی سبز با سورمه‌ای

دسته بعدی از ترکیب رنگ‌هایی که هیچ وقت از مُد نمی‌افتند، رنگ‌های سبز و سورمه‌ای هستند. این دو رنگ در واقع از رنگ‌های پرکاربردی هستند که ترکیب کردن آنها و کنار هم قرار دادنشان بسیار آسان و راحت است. این ترکیب رنگی از زمان‌های قدیم تا به امروز بسیار پر‌کاربرد بوده و هیچ‌گاه تکراری و خسته کننده نمی‌شود. این ترکیب رنگی در عین زیبایی و جذابیت، استایل شما را رسمی تر نشان می‌دهد.

ترکیب رنگی مشکی با سفید

بی‌شک برای یکبار هم که شده، همه ما تجربه‌ استفاده از این ترکیب رنگی را در استایل خود داشته‌ایم. نکته قابل توجه در این ترکیب رنگی، میزان وسعت رنگ در استایل شما است. اگر در استایل شما رنگ سفید بر مشکی غالب باشد و بیشتر به چشم بیاید، بیشتر نظرها را به خود جلب می‌کند و بر عکس اگر رنگ مشکی بر رنگ سفید غالب باشد استایل شما خاموش‌تر نشان داده خواهد شد، اما از جذابیت آن کم نمی‌شود و همچنان جذاب و کلاسیک جلوه می‌کند.

مطلب پیشنهادی
پیراهن مشکی زنانه و یک استایل جذاب

ترکیب رنگی سبز با قهوه‌ای

برای انتخاب و ترکیب این دو رنگ نکته‌ای که حتما مد نظر داشته باشید، میزان هماهنگی و شدت تیرگی رنگ‌ها است. اگر هر دو رنگ از دسته تیره انتخاب شود و کنتراست نداشته باشد ظاهر شما را بی نشاط و خفه نشان می‌دهد و اصلا ظاهر و استایل زیبایی نخواهید داشت.

ترکیب رنگی قرمز و آبی

ترکیب رنگی قرمز و آبی

ترکیب رنگی سبز و بنفش

ترکیب رنگ سبز و بنفش که نماد طبیعت هستند از بهترین رنگ‌هایی هستند که می‌توانید با آسودگی خاطر در استایل خود از آنها استفاده کنید و نگران اینکه امروز مُد روز نیستند، نباشید زیرا ترکیب رنگی‌هایی که از دل طبیعت الهام گرفته شده باشند هیچ‌گاه از مُد نمی‌افتند. ترکیب رنگ بنفش و سبز، زیبایی دشت‌های اسطوخودوس در پرووانس فرانسه را خاطر نشان می‌کند. ترکیب دو رنگ فرعی از چرخه رنگ که می‌تواند تمایل به سردی و هم گرمی داشته باشد استایل شما را بسیار خاص و زیبا می‌کند.

ترکیب رنگی صورتی با طوسی

از این ترکیب رنگی می‌توانید در تمام فصول سال استفاده کنید. این ترکیب رنگی هم برای خانم‌ها و هم آقایان ترکیب جذاب و مناسبی است. همانطور که می‌دانید یکی از رنگ‌های انتخاب شده به عنوان رنگ سال ۲۰۲۱ رنگ طوسی است. ترکیب این رنگ سال با برخی دیگر از رنگ‌ها همچون رنگ صورتی از جمله ترکیب رنگ‌هایی است که هیچ وقت از مُد نمی‌افتد. طوسی و صورتی از جمله رنگ‌های خنثی هستند که برای تمام روزهای سال کاربرد دارند.

ترکیب رنگی صورتی و طوسی

ترکیب رنگی صورتی و طوسی

ترکیب رنگی آجری با اخرایی

هر سال شاهد این ترکیب رنگ مخصوصا در کالکشن‌های پاییز بوده‌ایم. این ترکیب رنگی که الهام گرفته از دل طبیعت است و تداعی کننده رنگ‌های برگ درختان در زمان برگ ریزان پاییز است. ترکیبی از رنگ‌های گرم که افزودن رنگ‌های قرمز آتشین حرارت این ترکیبندی را دو چندان می‌کند.

مطلب پیشنهادی
مدل‎‌های جذاب لباس خانگی زنانه

ترکیب رنگی آبی با زرد

آبی یکی از رنگ‌های اصلی است که تقریباً می‌توانید آن را با تمام رنگ‌ها همراه کنید البته همراه کردن آن با رنگ زرد می‌تواند یک استایل دلچسب، جذاب و رنگی بسیار شاد، پرانرژی بسازد که هیچ وقت از مُد نمی‌افتد. این ترکیب را به راحتی می‌توان با افزودن مقداری تیرگی به رنگ‌ها به سمت استایل رسمی هدایت کرد. رنگ‌های طوسی و سفید به عنوان رنگ سوم در کنار این ست رنگی زیباست.

ترکیب رنگی قرمز با آبی

ترکیب رنگی قرمز و آبی در کنار یکدیگر بسیار شیک و جذاب بوده و در تمام فصول قابل استفاده است. اما از آنجا که این دو رنگ در دسته بندی رنگ‌های اصلی قرار دارند، انتخاب آنها کمی جسارت لازم دارد. اگر جسارت استفاده از لباس‌های قرمز را دارید، فقط کافی است آنها را با شلوارهای جین ترکیب کنید و از تماشای خود در آینه لذت ببرید. 

ترکیب رنگی قرمز و آبی

ترکیب رنگی که هیچوقت از مُد نمی‌افتد

نتیجه گیری

اگر می‌خواهید استایلی شیک و به روز داشته باشید سعی کنید ساده‌ترین رنگ‌ها را انتخاب کنید. همچنین رنگ‌های اصلی همچون سفید و مشکی همیشه جذاب و زیبا هستند و از مُد نمی‌افتند. انتخاب کردن رنگ‌های خنثی نیز می‌تواند استایل زیبایی را برای شما به وجود آورد. 

بهترین رنگ‌های کلاسیک چه رنگ‌هایی هستند؟

رنگ های سیاه و سفید، فیروزه‌ای و آبی آسمانی، سبز و خاکستری، شیری و قهوه‌ای، نارنجی و سورمه‌ای از جمله ترکیب رنگ‌های کلاسیک جذاب هستند.

آبی دریایی از جمله رنگ‌های خنثی است که اغلب می‌توان آن را با هر رنگی که دوست داشته باشید ترکیب و ست کنید اما بیشتر این رنگ را می‌توان با رنگ زرد ترکیب کرد و تیپ جذاب‌تری داشت.

رنگ‌های خاکی در چرخه رنگ نیستند؛ این رنگ‌ها تعریف دقیقی ندارند و بیشتر در زمینه مُد قابل شناسایی هستند.

‫۵/۵ ‫(۱ نظر)
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *