Search
Generic filters
راهنمای انتخاب شلوار بارداری

راهنمای انتخاب شلوار بارداری

با شرایط خاصی که بارداری در پوشش بانوان ایجاد می‌کند،باید خیلی خوش‌شانس باشید که ماه‌های انتهایی بارداری شما در بهار و تابستان است چرا که در این ماه‌ها می‌توانید با پوشیدن لباس‌های نخی و ماکسی راحت، این ماموریت ارزشمند را به انتها برسانید. اما اگر ماه‌های پایانی حاملگی، درست در فصول سرد سال قرار گرفته، لازم است به فکر شلوارهای بارداری مناسب نخی یا ضخیم باشید. یک شلوار بارداری مناسب باید چه ویژ‌گی‌هایی داشته باشد؟ برای پاسخ به این سوال و راهنمای انتخاب شلوار بارداری با بخش مد و فشن مجله پلازیو همراه باشید.

پایان سه ماهه ابتدایی بارداری و ورود به ۴ماهگی حس ناخوشایند تنگی لباس‌ها کم کم بانوان را به فکر خرید شلوار بارداری می‌اندازد. شلوارهای بارداری در مدل‌های متنوع چسبان، لوله تفنگی، راسته، دمپا گشاد و … طراحی می‌شوند و انتخاب آن تا حد زیادی به فصل مناسب و ترجیحات خانم‌های باردار بستگی دارد.

شلوار بارداری دور تا دور کشی

از محاسن شلوار بارداری با کمر پهن کشی آن است که فاق آن بلند بوده و تا ماه‌های آخر و بزرگ شدن شکم، کمر کشی به تدریج در زیر شکمتان قرار می‌گیرد. نگران نباشید شما می‌توانید این کمربند را زیر تی‌شرت و پیراهن خود پنهان کنید. این کمر کشی موجب ثابت ایستادن شلوار در پای شما می‌شود و نیازی نیست با هر بار بلند شدن و نشستن شلوار خود را بالا بکشید.

انواع شلوار بارداری

انواع شلوار بارداری

 

شلوار بارداری نخی

شلوار بارداری نخی

شلوار بارداری با کش جانبی

شلوارهای بارداری با کش جانبی پهلو در دو طرف، شباهت بیشتری به شلوارهای غیربارداری داشته و پانل‌های کشی آن مخفی است. از مزایای این شلوار آن است که هیچ کشی در قسمت جلوی آن وجود ندارد و بنابراین در ماه‌های آخر بارداری فشاری به شکم وارد نمی‌کند. از معایب این شلوار بارداری نیز می‌توان به فاق کوتاه آن اشاره کرد.

مطلب پیشنهادی
راهنمای انتخاب لباس بارداری

شلوارهای بارداری را با همان سایز قبل از بارداری خریداری کنید، مگر اینکه اضافه وزن قابل توجهی پیدا کرده باشید

 

شلوار بارداری با پوشش روی شکم

اگر پیش از بارداری نیز عادت به پوشیدن شلوارهای فاق‌کوتاه نداشته‌اید، این شلوار بهترین گزینه است. شلوار بارداری با پوشش روی شکم با حمایت و ثباتی که دارد از دردهای ناحیه کمر و لگن جلوگیری می‌کند. توجه داشته باشید پوشش بلند این شلوار در مواردی ممکن است موجب گرمای زیاد و تعریق شود.

برای خرید شلوار زنانه کلیک کنید.

انتخاب شلوار جین بارداری بغل کشی

انتخاب شلوار جین بارداری بغل کشی

 

انتخاب شلوار نخی بارداری

انتخاب شلوار نخی بارداری

 

راهنمای انتخاب شلوار بارداری

راهنمای انتخاب شلوار بارداری

لگینگ‌های تمام کش

شلوارهای لگینگ نرم و راحت بوده و با کمرهای متفاوت مانند کمرکشی سرتاسری زیر شکم، کمر کشی روی شکم یا در مدل‌های فاقد کمر پهن موجود است. در صورت نازک بودن لگینک نمی‌توانید از آن در فصل سرد استفاده کنید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *