Search
Generic filters
انتخاب مایو زنانه

در مورد مایو زنانه بیشتر بدانید!

با شروع فصل گرما، بسیاری ترجیح می‌دهند با خرید مایویی مناسب، هر چند روز یک بار، تنی به آب بزنند و نهایت لذت را از این ورزش مفرح ببرند. اگر قصد خرید مایو را دارید پیش از هر اقدامی بخش مد و فشن مجله پلازیو را با راهنمای خرید مایو زنانه ورق بزنید.

با انتخاب یک مایو زنانه مناسب می‌توانید جلوی بسیاری از بیماری‌ها و حساسیت‌ها را بگیرید، اما پیش از آن باید در مورد انواع مایو بیشتر بدانید:

مایو یک‌سره: این مایو یک تکه است و شباهت زیادی به لباس کشتی‌گیران دارد. با این مایو می‌توانید نواحی بیکینی، شکم، باسن و سینه‌ها را پوشش دهید. بزرگترین مزیت مایو یک‌سره زنانه آن است که با این مایو، تمام قسمت‌هایی از بدن که دارای چربی موضعی است پوشیده می‌شود و دست شما باز است تا با انتخاب رنگ تیره یا روشن بدن خود را به دلخواه کم حجم یا پرحجم نشان دهید.

مطلب پیشنهادی
چیزهایی که باید پیش از خرید لباس زیر بدانید!

مایو دو تکه: این مایو در واقع ترکیبی از لباس بیکینی و سوتین است. مدل کلاسیک این مایو در قسمت پایین‌تنه، کشاله ران و باسن را کاملا می‌پوشاند، اما پادار نیست. مایو دو تکه زنانه به دلیل پوشاندن نقاط خاصی از بدن مشتریان محدودتری دارد.

مایو سه تکه: مانند مایو دو تکه است با این تفاوت که در قسمت پایین تنه و برآمدگی باسن دارای یک‌ تکه پارچه اضافی برای پوشش بهتر است. طبیعتا سرعت شنا با این مایو کاهش می‌یابد.

مایو اسلامی: این لباس شنا، تمام بدن گردن، دست‌ها تا مچ و پاها را پوشش می‌دهد. این لباس یک دامن نیز در قسمت پایین‌تنه دارد.

مایو شنا یکسره فانتزی

مایو شنا یکسره فانتزی

 

مایو اسلامی

مایو اسلامی

 

مایو شنا یکسره فانتزی

مایو شنا یکسره فانتزی

 

مایو شنا یکسره

مایو شنا یکسره دو بنده

 

مایو شنا دو تکه

مایو شنا دو تکه گردنی

 

مایو شنا دو تکه

مایو شنا دو تکه

چه نکاتی را در خرید مایو زنانه در نظر بگیریم؟

نوع مایو: شما می‌توانید با توجه به روحیه و اندام خود مایو شنا را از مدل‌هایی که در بالا گفته شد انتخاب کنید.

مطلب پیشنهادی
بهترین لباس شنای مردانه را انتخاب کنید!

رنگ مایو: رنگ از مهمترین فاکتورها در انتخاب مایوی یکسره است. با توجه به اینکه رنگ‌های تیره شما را لاغر و رنگ‌های روشن شما را حجیم نشان می‌دهد، می‌توانید رنگ مورد نظر خود را انتخاب کنید. در مابقی مایوها ست کردن رنگ مایو با سایر لوازم شنا مثل عینک و کلاه، خالی از لطف نیست.

مایو زنانه دو تکه فانتزی

مایو زنانه دو تکه طرح چاپی

 

مایو زنانه یکسره مشکی

مایو زنانه یکسره مشکی

 

مایو زنانه دو تکه فانتزی

مایو زنانه دو تکه فانتزی

 

مایو شنا یکسره فانتزی

مایو شنا یکسره فانتزی گیپوردار

جنس مایو: هرچه الیاف طبیعی‌تر، التهاب و قرمزی پوست کمتر. بنابراین از مایوهایی استفاده کنید که کمتر الیاف مصنوعی داشته باشد. مایوهای ضدحساسیت که این روزها به بازار عرضه می‌شود علاوه بر اینکه تمام ویژگی‌های مایوهای معمولی را دارد، آلرژی نیز ایجاد نمی‌کند.

دوام و ماندگاری: مایوهای ضد کلر با گاز کلر کاملا سازگاری داشته و دیرتر دچار فرسودگی می‌شوند. الیاف پلی‌استری در مایو نیز به آن دوام بالایی داده و ماندگاری آن را بیشتر از یک پارچه معمولی بالا می‌برد. کیفیت دوخت هم از دیگر عواملی است که کارایی مایو را افزایش می‌دهد.

مطلب پیشنهادی
۲۰مدل تاپ زنانه جذاب برای شیک‌پوشان

سایز: با مایو تنگ و کوتاه نمی‌توانید به راحتی شنا کنید و مایو سایز بزرگ نیز جلوی سرعت شما را می‌گیرد. بنابراین سایز مایو را دقیق انتخاب کنید.

مایو زنانه نیمه بیکینی

مایو زنانه نیمه بیکینی

 

مایو زنانه دامنی

مایو زنانه دامنی

 

مایو زنانه یک سره دو بنده

مایو زنانه یک سره دو بنده

 

مایو زنانه دامنی

مایو زنانه دامنی

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *