Search
Generic filters
معرفی بهترین برندهای تولید کننده کفش در جهان

 معرفی بهترین برندهای تولید کننده کفش در جهان

کفش‌ها نقش مهمی در پوشش ما دارند. از آن‌جا که پا، قلب دوم انسان محسوب می‌شود، بهترین برندهای کفش در دنیا همواره به دنبال آن بوده‌اند که یک پوشش راحت و سبک برای پا عرضه کنند. در این مقاله از مجله پلازیو به معرفی بهترین برندهای تولید کننده کفش در جهان هم از نوع مجلسی و هم رسمی می‌پردازیم. 

بهترین برند کفش های مجلسی، رسمی و اداری مردانه

  1. John Lobb

در معرفی بهترین برندهای تولید کننده کفش در جهان ابتدا به سراغ برند john lobb می‌رویم. این شرکت فعالیت خود را از قرن ۱۹ آغاز کرده است. تمرکز اصلی فعالیت‌های این برند بر روی کفش‌های دست‌دوز و از جنس چرم بوده است. طبقه غنی انگلستان کفش خود را از این برند، انتخاب می‌کردند. برند john lobb برای هر دو طبقه زنانه و مردانه، کفش‌های راحت و شیکی عرضه می‌کند. امروزه بسیاری از سیاستمداران از کفش‌های این برند استفاده می‌کنند.

  1. Berluti

کفش‌های این برند را در پای افراد معروفی چون رایان گاسلینگ و جرج کلونی می‌توان مشاهده کرد. فعالیت برلوتی از سال ۱۹۵۰ آغاز شد. این شرکت در ابتدا تنها در زمینه پوشاک فعالیت داشت اما امروزه کفش‌های مرغوب زیادی به بازار عرضه می‌کند.

  1. Pierre Corthay

نام این برند از نام تولیدکننده آن corthay فرانسوی گرفته شده است. فعالیت وی از سن ۱۶ سالگی آغاز شد و تا به امروز نیز به فعالیت خود ادامه می‌دهد. تجربه و تلاش وی باعث شد تا نام این برند به عنوان سومین و بهترین برندهای کفش در دنیا ثبت شود که به صورت پیشتاز در زمینه مد و فشن فعالیت می‌کند.

بهترین برند تولید کننده کفش در جهان

بهترین برند تولید کننده کفش در جهان

  1. Church

برند chuch به این دلیل نام‌گذاری گردید، که در ابتدا کارخانه فعالیت آن، یک کلیسا بود که توسط james end انگلیسی خریداری شد. این برند بهترین برندهای کفش در دنیا را ارائه می‌دهد که سبک بوده و ظاهری مشتری‌پسند دارند. این کفش به گفته تولیدکنندگان آن، هیچ زمان از مد نمی‌افتد.

  1. Crockett & Jones

این برند نیز از بهترین برندهای  تولیدکننده کفش در دنیا محسوب می‌شود که در زمینه تولید کفش زنانه و مردانه فعالیت می‌کند و فعالیت خود را در سال ۱۸۷۹ در نورت همپتون انگلیس آغاز کرده است. طراحی سنتی کفش‌های برند crockett and jones باعث می‌شود تا مشتریان زیادی داشته باشد.

  1. J.M. Weston

یک برند فرانسوی با کیفیت عالی و مشتریان زیاد که امروزه از هر قشری طرفداران بسیار دارد. فعالیت این مورد از لیست بهترین برندهای کفش در دنیا، در سال ۱۸۹۱ در فرانسه آغاز شد. در ابتدا تولیدکنندگان آن، کفش‌های مردانه و زنانه زیادی وارد بازار می‌کردند اما از زمانی‌که تولیدات خود را با روش‌های جدید و به‌روز آمریکایی‌ها ادغام کردند، توانستند نظر بسیاری از افراد را به خود جلب کنند.

بهترین برند تولید کننده کفش رسمی در جهان

بهترین برند تولید کننده کفش رسمی در جهان

  1. Aubercy

هفتمین گزینه در لیست بهترین برندهای کفش در دنیا به aubercy تعلق می‌گیرد که از سال ۱۹۳۰ فعالیت خود را در فرانسه آغاز کرد. با جرات می‌توان اعلام کرد این برند از لحاظ طراحی بسیار حرفه‌ای عمل می‌کند. تقریباً افراد با به پا کردن کفش‌های آن حس خاص بودن دارند. در این برند یک نکته قابل تامل دارد و آن این است که قیمت هر کفش با توجه به سایز آن متفاوت است.

بهترین برندهای تولیدکننده کفش زمستانی در جهان

  • Red wing

این برند، یکی از برندهای آمریکایی است که طی سال‌های اخیر اعتبار زیادی به‌دست آورده است. ظاهر شیک و استحکام بالا از جمله ویژگی‌ها‌‌ی خاص این برند است.

  • m.williams

این برند یکی از برندهای موفق استرالیایی است که عموم کفش‌های زمستانه آن دست‌ساز هستند. بوت‌های ارائه شده آن ظاهری کلاسیک و مدرن دارند که هرگونه سلیقه‌ای را می‌تواند متقاعد سازد.

بهترین برند تولید کننده کفش در جهان

بهترین برند تولید کننده کفش زمستانی در جهان

  • Clarks

کفش برند کلارکس از سال ۱۸۵۲ تا کنون تولید می‌شود و از بهترین برندهای کفش دنیا شناخته می‌شود، clarks برندی بسیار با تنوع و گوناگون است.

بهترین و معروف‌ترین برندهای تولید کننده کتانی در جهان

۱ – Adidas / آدیداس

Adidas یک برند کفش ورزشی است که در جایگاه برتر بازار مارک‌های کفش در سال ۲۰۲۱ قرار دارد. این برند در سال ۱۹۴۸ توسط Adolf Dassler تاسیس شد. بر طبق یک برآورد این شرکت در سال ۲۰۱۰ به میزان ۱۲ میلیارد یورو درآمد داشته است. Adidas به دلیل تنوع فوق‌ العاده‌ای که در انواع محصولات و کفش‌ها شامل فوتبال، کریکت، راگبی، بسکتبال، دو، گلف، تنیس و غیره دارد، بسیار مشهور است.

۲ – Nike / نایک

نایک از معتبرترین، مشهورترین و بزرگترین فروشندگان کفش به ورزشکاران در تمام دنیا است. Nike در سال ۱۹۶۴ و با نام Blue Ribbon Sports تاسیس شد و بعدها در سال ۱۹۷۸ نام آن به “NIKE” تغییر پیدا کرد. درآمد به دست آمده توسط “NIKE” در سال ۲۰۱۱ حدود ۲۰.۸۶ میلیارد دلار آمریکا بوده است.

بهترین برند تولید کننده کتونی در جهان

بهترین برند تولید کننده کتونی در جهان

۳- puma / پوما

Puma یک کمپانی کفش آلمانی است که به خاطر لباس‌ها و کفش‌های ورزشی‌اش مشهور شده است. این کمپانی توسط دو برادر شکل گرفت، Adolf Dassler و Rudolf Dassle در سال ۱۹۲۴ اما بعداً تقسیم شدند و نتیجه آن دو شرکت جداگانه کفش ورزشی شد Adidas و Puma. در آمد به دست آمده توسط Puma در سال ۲۰۱۰ به میزان ۲/۷۰ میلیارد یورو بوده است.

۵ – Under Armour

Under Armour در سال ۱۹۹۶ تاسیس شد. این برند در سال ۲۰۰۶ شروع به کار بر کفش‌های ورزشی کرد. درآمد این شرکت در یک رشته خاص در سال ۲۰۰۹ به میزان ۸۵۶ میلیون دلار بوده است. هم‌چنین این کمپانی در سال ۲۰۰۸ جایزه Billie را به خاطر تاکتیک‌های ابداعی و اختراعی را از آن خود کرد.

۶ Keds

Keds در سال ۱۹۱۶ تاسیس شد. این یک برند کفش آمریکایی است که کفش‌هایی با کفی لاستیکی ارائه می‌کند. اکثر مردم آن‌ها را به نام “Sneakers” می‌شناسند، Keds به این دلیل به این نام مشهور شده است که به دلیل داشتن کفی لاستیکی مردم می‌توانند با آن‌ها به طور آرام و بی‌صدا حرکت کنند.

۴ Reebok

Reebok از سال ۲۰۰۵ یک تابع از Adidas است، اگر چه این برند توسط J.W.Foster و پسرانش در سال ۱۸۹۵ شکل گرفت. بعدها در ۱۹۵۸ نوه‌های آن‌ها نام آن را به Reebok تغییر دادند. Reebok به خاطر کفش‌هایش مخصوصاً برای پیاده‌روی معروف است. این برند محبوبیت زیادی در کشورهای جنوبی آسیا به دست آورده که به دهه ۸۰ باز می‌گردد و در اواخر دهه ۹۰ به اوج خود رسید.

بهترین برند تولید کننده کفش اسپرت در جهان

بهترین برند تولید کننده کفش اسپرت در جهان

۷ – New Balance

NBAS – New Balance Athletic Shoes Inc در سال ۱۹۰۶ و با اسم New Balance Arch Support Compan تاسیس شد. درآمد این شرکت در سال ۲۰۰۶ حدود ۱.۵۵ میلیارد دلار بوده است. اسم این برند به دلیل بهترین و برجسته‌ترین کفش‌های ورزشی در دنیا مطرح شده است.

۸ – K-Swiss

K-Swiss در سال ۱۹۶۶ به وسیله دو برادر تاسیس شد. این کمپانی در ابتدا کفش‌های ورزشی برای بازیکنان تنیس تولید می‌کرد که پس از گذر زمان بسیار معروف و مشهور شد.

۹ – Hi-Tec

Hi-Tec در سال ۱۹۷۴ به وجود آمد. اسم این برند در زمانی معروف و محبوب شد که کفش‌های High Tec Squash را تولید کرد. این کفش‌ها به طور تخصصی برای بازیکنان اسکواش تولید و طراحی شده بودند. این کمپانی در حال حاضر در بازار کفش‌های ورزشی مطرح بوده و درآمد سالیانه ۲۵۰ میلیون دلاری دارد.

۱۰ Fila

Fila یکی از معروف‌ترین و مطرح‌ترین برند‌های کفش ورزشی است. این برند در سال ۱۹۱۱ در ایتالیا مشهور شد. محصولات Fila انواع لباس‌های ورزشی است. اما این برند بیشتر به خاطر کفش‌هایش مشهور شده است. 

جمع بندی

در این مقاله از مجله پلازیو بهترین برندهای تولیدکننده کفش در جهان را معرفی کردیم. پا قلب دوم انسان محسوب می‌شود پس سعی کنید با دقت و درایت بیشتری کفش مناسب خود را انتخاب کنید.

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اشتراک‌گذاری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *