Search
Generic filters
کت و شلوار مردانه

چند نکته کلیدی برای انتخاب کت و شلوار

خرید کت و شلوار یکی از کارهایی است که بسیاری از آقایان انجام آن را به تاخیر می‌اندازند و دلیل این کار احتمالا تعداد زیاد کت و شلوارهایی است که از خرید آن پشیمان شده‌اند. فراموش نکنید که ظاهر یک فرد امضای اوست و اطرافیانتان شما را با ظاهری که در ملاقات با آن‌ها داشته‌اید به یاد می‌آورند. بنابراین چه بهتر که با دانستن ترفندها و رعایت چند قانون ساده تصویر زیبایی در ذهن دوستان خود داشته باشید. بخش مد و فشن مجله پلازیو با راهنمای خرید کت و شلوار مردانه به روز شده است، تا یکی از لذت‌بخش‌ترین خریدها را تجربه کنید.

راهنمای اندازه‌گیری کت و شلوار

در مطالب قبلی مجله پلازیو بارها گفته‌ایم که اولین قانون و اصلی‌ترین آن، خرید لباسی که درست اندازه شما باشد. کت و شلوار بیش از حد تنگ یا گشاد، شانه‌های افتاده، شلوارهای پارچه‌ای تنگ و نداشتن آزادی عمل کافی هنگام نشستن و برخاستن برازنده شما نیست.

کت و شلوار مردانه 1400

کت و شلوار مردانه ۱۴۰۰

 

کت و شلوار مردانه با جلیقه طرحدار

کت و شلوار مردانه با جلیقه طرح دار

 

کت و شلوار مردانه طرح دار

کت و شلوار مردانه طرح دار

این نکات طلایی را به خاطر بسپارید:

قد کت: پیش از انتخاب هیجانی کت و شلوار دقت کنید که قد کت نباید پایین‌تر از دست‌ها باشد. کتی را بپوشید که انتهای آن روی باسن قرار بگیرد به طوری که وقتی کت را پوشیده‌و دست‌های خود را کنار بدنتان قرار می‌دهید با انگشت سبابه بتوانید زیر کت را لمس کنید.

مطلب پیشنهادی
جذاب‌ترین مدل های کت و شلوار زنانه ۲۰۲۱

برای مشاهده مدل‌ها متنوع کت شلوار  و خرید کت و شلوار مشکی کلیک کنید.

قد آستین: اگر کت را درست مناسب خود انتخاب کرده باشید، قد آستین نباید از انگشت شست فراتر رود. به طور مشخص، حدود ۱.۵ سانتی‌متر از پیراهنی که زیر کت به تن دارید باید از زیر آستین مشخص باشد.

کت و شلوار طرح دار شیک 1400

کت و شلوار طرح دار شیک ۱۴۰۰

 

کت و شلوار مردانه شیک 1400

کت و شلوار مردانه شیک ۱۴۰۰

 

کت و شلوار مردانه شیک با پاپیون

کت و شلوار مردانه شیک با پاپیون

دورتا دور کت: وقتی دکمه‌های کت را می‌بندید، باید به اندازه یک مشت بین کت و بدن شما فاصله باشد، در غیر اینصورت کت مناسب شما نیست.

خط پایین شلوار: انتهایی‌ترین قسمت شلوار نباید روی کفش بیفتد فقط باید رویه کفش را لس کند. در غیر اینصورت، ظاهر شما شلخته به نظر خواهد رسید.

مطلب پیشنهادی
راهنمای کفش مناسب کت و شلوار مردانه

باتوجه به اینکه ترندهای مختلفی از کت وشلوار در سال‌های اخیر مشاهده شده است. اگر از کت و شلوار چسبان نیز استفاده می‌کنید توجه داشته باشید که پارچه کت یا شلوار نباید کشیده شود.

کت و شلوار مردانه با کراوات

خرید کت و شلوار مردانه با کراوات

 

کت و شلوار مردانه با کت بلند

کت و شلوار مردانه با کت بلند

اگر قد کوتاهی دارید

یک شلوار باریک و رنگ تیره که پاچه‌های آن روی کفش نمی‌افتد، می‌تواند شما را کشیده‌تر نشان دهد. پارچه های دارای طرح عمودی نیز یکی از راه‌های شگفت‌انگیز برای ایجاد خطای دید است. قسمت شانه کت نیز باید دقیقا روی شانه‌های شما قرار بگیرد. بد نیست قد کت را فقط کمی بلند در نظر بگیرید.

مطلب پیشنهادی
بهترین مدل لباس مردانه برای افراد لاغر (رازهای خوش‌تیپی)

اگر قد بلندی دارید

بهتر است کمی از شلوار روی کفش بیفتد. در انتخاب کت نیز بهتر از پوشیدن طرح‌های عمودی پرهیز کرده و قد کت را بلند انتخاب نکنید.

کت و شلوار مردانه با کراوات طرح دار

کت و شلوار مردانه با کراوات طرح دار

 

کت و شلوار مردانه کژوال

کت و شلوار مردانه کژوال

کت های سه دکمه ای

کت‌های سه دکمه‌ای روی قسمت سینه یک شکل V مانند ایجاد می‌کنند. برای افرادی که بسیار بلندقامت هستند، گاهی این مدل مناسب است چون بیش تر از کت های دو دکمه یا یک دکمه آنها را متناسب نشان میدهد

مطلب پیشنهادی
در مراسم خواستگاری چه بپوشیم؟

کت های دو دکمه ای

بیشتر کت و شلوارهای امروزی دو دکمه هستند و نسبت به مدل سه دکمه، شکل V بزرگتر ایجاد میکنند و برای مردانی با اندام کشیده بسیار مناسب است

‫۰/۵ ‫(۰ نظر)
اشتراک‌گذاری

قیمت و خرید کت و شلوار

مشاهده تمام محصولات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *