پلازیو بازاری به وسعت جهان!

پلازیو یک پلتفرم خرید و فروش آنلاین کالا است که فعالیت تجاری خود را در اسفند ماه سال 99 و مصادف با روز پدر آغاز کرده است. نام پلازیو (Pelazio) از کلمه Plaza به معنی «محل گشت و گذار مدرن، مجتمع تجاری بزرگ و بازار گروهی» گرفته شده است.

پلازیو به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی ماموریت دارد تا با فروش طیف گسترده و متنوعی از کالاهای باکیفیت داخلی و خارجی، فاصله بین مصرف کنندگان و تولیدکنندگان را به حداقل برساند. در این پلتفرم، بستری مهیا شده است تا از طریق آن فروشندگان سراسر دنیا کالای خود را به فروش رسانده و همچنین مشتریان بتوانند از ایران و سایر کشورهای حوزه منا کالای خود را انتخاب و خریداری کنند. پلازیو با ارائه خدمات مثال‌زدنی در خصوص زمان تحویل سفارش نیز تمام تلاش خود را به کار گرفته است تا کالا را در کوتاه‌ترین زمان ممکن از دورترین نقاط به دست مشتریان برساند.

مزایای کار در پلازیو

پیشرفت حرفه ای نامحدود

در پلازیو برای شما هیچ محدودیتی وجود ندارد! درکنار ما به صورت نامحدود جای پیشرفت وجود دارد

فرصت یادگیری کم نظیر

توانایی ها و دانش فنی خود را تا بالاترین درجات ممکن گسترش دهید، در پلازیو این امر یک شعار نیست و محقق میشود

محیط کار پویا

ما همه تلاش خود را کرده ایم که محیط پویایی برای شکوفایی خلاقیت و توانایی های شما را ایجاد کنیم

ساعت کاری منعطف

در پلازیو برای ایجاد تعادل مناسب میان کار و زندگی شخصی و همچنین رفاه همکاران ساعت کاری بصورت منعطف می باشد

کار در مجموعه حرفه ای

پلازیو یک پلتفرم خرید و فروش آنلاین کالا است که حوزه فعالیت خود را به خارج از مرزهای کشور گسترش داده و امکان خرید و فروش کالا را در چندین کشور فراهم کرده است

تعامل سازنده

کار در کنار افراد حرفه ای و در محیط پویا و مدرن باعث ایجاد تعاملات درون سازمانی سازنده برای همکاران ما در این مجموعه می شود

خانواده پلازیو

ما در پلازیو یک خانواده هستیم که در کنار یکدیگر با هدف ارائه راهکار برتر خرید و فروش برای مردم کشورهای حوزه منا (MENA) فعالیت میکنیم.پلازیو به‌عنوان یک فروشگاه اینترنتی با به حداقل رساندن فاصله بین فروشندگان و خریدارن تلاش میکند که امکان خرید یا فروش محصولات در وسعت جهانی را با کیفیت مثال زدنی در اختیار مصرف کننده و تولید کننده قرار دهد. پلازیو همواره سعی به ایجاد کانال‌های جذاب ارتباطی برای مشتریان خود داشته است، از این رو علاوه بر پلتفرم آنلاین پلازیو در بستر وب‌سایت و اپلیکیشن، در تلاش است تا با اطلاع رسانی در شبکه‌های اجتماعی همچون اینستاگرام و ساخت و انتشار ویدئوهای متنوع در آپارات و یوتیوب دسترسی بیشتری برای مخاطبان ایجاد کرده و مشتریان را به ‌موقع از آخرین محصولات، تخفیف‌ها و فرصت های خرید با خبر کند.

موقعیت های شغلی پلازیو